Du kan delta i yogasalen i Raseborg, eller online hemifrån. Yogan fortsätter under sommaren 2020 i 6 veckors tid som en DUAL kurs på måndagar och torsdagar i juni – juli kl 18 – 19 via zoom mötesplatformen. Det finns 9 platser i salen, så vänta inte med att reservera plats. Eventuella lediga platser öppna för drop-in.

En nybörjarvänlig yogakurs där du kan delta utan grundkurs genom att bekanta dig med solhälsning A innan kursstarten.

Anmälan till kursen är bindande, och annullering bör ske senast 5 dagar innan kursstarten. I övriga fall faktureras hela kurspriset. Vid sjukdomsfall fås ersättning mot läkarintyg i form av innestående kredit för att använda senare.

Sista anmälningsdag 9.6.2020 (efter det går endast drop-in anmälningar)

Kursanmälan stängd – Endast drop-in anmälning tillgänglig