Yoga och avslappning 10 tisdagar 23.3.2021 – 25.5.2021 kl 18.45 – 20.00 – INHIBERAD

Yoga och avslappning med Line i ett skönt musiklandskap.

En lugn yogalektion där vi rör oss mjukt med både stretchande och stärkande rörelser. Timmen avsluatas med andningsövnignar, meditation och avslappning.

För vem passar kursen?

Kursen passar för dig som är intresserad av en lugn och mer avkopplande variant av yoga med musik.

Ingen grundkurs är nödvändig.

Kurshelhet, men med lediga platser öppna för drop-in.

Lärare: Line Spennert

Anmälning till kursen är bindande, och eventuell annullering bör göras senast 7 dagar innan kursstart. I övriga fall faktureras hela kurspriset. Lektioner du missat (t.ex. vid flunssa) får du ersätta med valfri drop-in lektion från schemat inom en vecka efter att du tillfrisknat. En obetald faktura är inte en annullering av kursen. Kursen bör vara betald innan kursstart, eller så kan du betala på första kursträffen med bankkort, motionssedlar, eller kontant.

Kursanmälan

Kursen inhiberad (för få anmälningar). Till alla Lines kurser!